Şehirler Arası Eşya Depolama Kriterleri ; Soru Cevap

Soru : Eşyalarım Muğla’da İstanbul’da Depolansın İstiyorum ?

Cevap : Şehirlerarası Nakliyat ve depolama için hizmet almak isteyen müşterilere hizmetimizden bahsetmek isteriz,ister muğla ister adana yada edirne hiç fark etmez tüm türkiye illerine hizmet veriyoruz,aramanız yeterli 3 iş günü içinde alıp depolama için size tahsis ettiğimiz alan eşyalar yerleştiriyoruz.

Soru : Tayinim Çıktı Eşyalarımı Depolama Yapsanız 5 Ay Sonra Görev Aldığım Şehire Gönderebilirmisiniz ?

Cevap : Tayin olan öğretmen,polis,hakim,savcı ve tüm kamu görevlileri için yaptığımız çalışma ile mutlu müşteriler kazanmaya devam ediyoruz. Örnek olarak bir tsk personeli olan müşterimizin tayin olup gittiği şehirde depomuzda muhafaza ettiğimiz eşyaları 2 ay sonra gönderdik bu uygulamanın sadece bizimle çalışan müşterilerin bildiği ve onlara özel olduğunu sizde bu çalışma sisteminden yararlanmak istiyorsanız arayın yardımcı olalım.

Soru : Ben Gittikten Eşyalarım 2 Hafta Sonra Gelmesi Gerekiyor Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz ?

Cevap : Evini ayarlamak için önceden giden elektrik,doğal gaz ve su gibi işlerini halletmeniz mi gerekiyor,2 hafta depolama ücreti almıyoruz. Depolama yapıp istediğiniz gün için 3 gün önceden arayın size gönderelim eşyalarınızı ek ücret yok fazladan ödeme yok ilk başta yapılan anlaşma geçerlidir,2 hafta ücretsiz depolama hakkınız var,bu kampanya süresiz ve sürekli vardır.

Soru : Sadece İstanbul’da Yeriniz mi Var Yoksa Belli Şehirlerde Var mı Depolama İçin ?

Cevap : Türkiye’nin bir çok noktasında anlaşmalı firmalar ile irtibat halindeyiz,ve garantili depolama için bir çok şehirde depolama merkezleri ile çalışıyoruz.

Depolama İle İlgili Önerilerimiz ?

Eşyalarınız nasıl paketlenecek,kullanılmış veya battaniye tarzı malzeme kullanılmaması konusunda anlaşma yaptığınız firma ile sözleşme şartlarına bunları ekletin Eşya Depolama için bir çok nakliye firması sıcak bakmaz ve bu işin zorluklarıyla başa çıkabilecek bir potansiyele sahip olmadıkları için depolama gibi bir alanda pek fazla gözükmezler,hal böyle olunca yaptıkları depolama için pek iç açıcı bir görüntü vermezler,depolama işini geçmişi nakliyeci olan firmalarla yapmak en doğrusu kaliteli malzemeyi kaliteli firmalar tedarik eder,sizde temiz hizmet istiyorsanız seçimlerinize dikkat edin.

Eşya Depolama Rutubetsız ortam 

Depolama yerini bizzat kendinizde görmek isteyin ve rutubetsiz bir ortam olduğundan emin olun,yerinde keşif yaptığınız yer eşyanız nasıl ve ne şekilde yerleşıyor titiz ve hijyenik ortam olmasına özen gösterin rutubet varsa eşyalar 1 veya 2 hafta içinde küflenmeye başlar.

Ulaşım

Ulaşım ve konum açısından net bir adres isteyin eşyalarınız nerde ve nasıl bir ortamda bilmek sizin hakkınız,yolununz düştüğünde mutlaka eşyaları kontrol edin,çay içme bahenesi ile eşyaları sürekli denetlerseniz,o kadar güvende olur.