Eşya Depolama ile ilgili bilgilendirme ve yapılması gerekenler ;

            Biliyoruz ki, ev ya da ofis eşyalarının taşınmasındaki en büyük hassasiyetiniz, bunların zarar ve hasar görmemesi. Ve gerektiği durumlarda en uygun koşullarda depolanma imkânının sunulması.

           Gzötepe ve Kadıköy Eşya Depolama olarak çok uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun şekilde hizmet vermekteyiz.

Günümüzde eşya taşımanın sadece “yükle” ve “boşalt” olmadığının bilincinde olarak, uzman ekibimiz, yüksek standartta teknik araç ve taşıma sistemlerimizle hizmet vermekteyiz. Her eşya ya da ekipmanın özelliğine uygun muhafaza ve taşıma teknikleriyle, taşıma ve taşınmanın bu kadar kolay ve güvenli olduğunu sizlere göstermek için buradayız.

Eşya Depolama özellikle nakliyat firmalarının işidir.
Özellikle eşya naklinin zor olduğu yüksek katlı binalarda, beden gücüyle işleri yürütmenin zorlukları ve riskleri bulunmaktadır. Ancak gelişmiş taşıma sistemlerimiz sayesinde, eşyalarınız güvenli şekilde taşınırken, çevrenize de rahatsızlık verilmemektedir.

Tabi ki tek uzmanlığımız eşya nakliyatı değil. İhtiyacınız olduğu dönemlerde, eşya depolama hizmetimizle de, eşyalarınızın yeni yerine nakil edileceği tarihe kadar en sağlıklı şekilde muhafaza edilmesi de bizim garantimiz altındadır.

Yeni taşınacağınız eviniz ya da ofisinizde tadilat işleri taşınmanız gereken zamanda bitmedi. Bir dönem belki başka bir yerde yaşamanız ya da çalışmanız gerekecek ama eşyalarınızı saklamak için güvenli bir yer mi arıyorsunuz?

Düşünmenize gerek yok! Doğa Nakliyat Eşya Depolama bu konuda da yanınızda.

Fuar eşyaları ve arşiv depolama içinde çalışıyoruz.
Sadece ev ve ofis eşyası taşımakla kalmıyoruz. Ayrıca fuar ve organizasyonlar için de, konunun uzmanı ekiplerimizce hizmet vermekteyiz. Bu tip durumlarda; zamanlama, koordinasyon ve dakikliğin ne kadar önemli olduğunun bilincinde ve şirket müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sahip olduğumuz gelişmiş teknik donanım ve taşıma sistemleri, profesyonel ekibimiz tarafından yönlendirilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır. Bu konuda kurumsal nakliye işlerinden aldığımız olumlu geri dönüşlerde en büyük referansımızdır.

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşıma, fuar taşımacılığı, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma ve eşya depolama ile ilgili tüm endişelerinizi gidermek ve taleplerinize uygun çözümler bulmak için 40 yılı aşan tecrübe ve birikimimizle buradayız.

            Etik değerlerimiz, hizmette kalite standartlarımız, mevzuata ve çevre faktörlerine uygun taşımacılık hizmetimizle siz değerli müşterilerimize her ihtiyaç duydukları anda çözümler sunmaya hazırız. Sizin memnuniyetinizin, bizim mutluluğumuz olduğunu unutmayın.

Önemli olan para kazanmak mı yoksa müşteri kazanmak mı ? her ikisi içinde ihtiyaç olan sadakat ve çalışma disiplini öncelik müşteri kazanmaktır,belki hilelerle para kazanırsınız ama itibar gittiği zaman onu kazanmak zordur para için itibar kaybetmeyin,helal çalışın itibar parayı getirecektir,zaten unutmayın eşyalarınıza değer katan sizin değerinizdir.

– Yasin Yasinoğlu “Blog Yazarı” https://evdepolama.biz

Daha detaylı bilgi almak için:

Eşya Depolama için blog güncelemesi yapılmaktadır.